Свободный форум жителей свободной страны города Москва

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Свободный форум жителей свободной страны города Москва » Флейм » Де отримати швидко кредит?

Де отримати швидко кредит?

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Потрібен терміново кредит невеликий, треба дещо з якими справами розібратися, а грошей не вистачає. Можете мені сервіс підказати якому можна кредит взяти до п'яти або семи тисяч. Бажано терміном порядку місяці не менше.

0

2

Ну такі організацій дуже багато, можна знайти під самі різні відсотки і більшість з них видають кредит на місяць. А там якщо береш не вперше то модно і на велику суму розраховувати.
Пошукайте в загальному за прогнозами і сайтам різних, думаю придивитися собі варіанти.

Отредактировано Пират (2020-08-26 18:46:55)

0

3

"Зазвичай на місяць і видають кредит, або на той термін до місяця, що ти в калькуляторі вибереш, за відсотками тут вже рулетка починається можна довго шукати і не знайти сервісу який би видавав кредит на невелику суму і під малий відсоток. Я сама напевно доби двi шукала сервіс онлайн кредитів щоб там був мінімальний відсоток. Як підсумок знайшла онлайн кредит https://soscredit.ua/uk в цьому сервісі під 0,28%, а це дуже маленька сума зверху на виплату. Нижче просто відсотка немає ні у кого, я то точно знаю. Взяли у них на 7000 гривень кредит терміном на 20 днів, оформляли його дуже швидко і через п'ять хвилин після схвалення мені на карту гроші прийшли. Так що дуже зручний сервіс з невеликими відсотком, бери там якщо все влаштовує.
"

0

4

Та ніби все прочитав і всі умови зрозумілі, добре що вони все пишуть на своєму сайті і не приховують ніяку додаткову інформацію від своїх клієнтів. За документами начебто теж список не великий, паспорт та ІНН потрібен.

0

5

Ось ця фірма https://loanexpert.net.ua/mistercash/ це те, що вам потрібно, ознайомтесь з умовами

0

6

Motika написал(а):

Потрібен терміново кредит невеликий, треба дещо з якими справами розібратися, а грошей не вистачає. Можете мені сервіс підказати якому можна кредит взяти до п'яти або семи тисяч. Бажано терміном порядку місяці не менше.

В подобных случаях я привык обращаться к Credit365. Вы спокойно сможете у них взять кредит в интернете на семь тысяч, а то и больше. Для оформления нужен только паспорт, идентификационный код и банковская карта. Никаких поручителей и справок о доходах. Всё это дело займёт у вас не больше 15 минут. Решили вернуть кредит раньше? Без проблем. И без комиссии за досрочное погашение.

0

7

В МФО обращайтесь, там дадут без проблем.

0

8

Motika написал(а):

Так, знайоме, можу виручити. Скористайтеся послугами МФО https://kf.ua/ru/kredit-bez-zvonkov Гарантовано можна отримати кредит онлайн без відмови, пропонують вигідні умови співпраці і повну прозорість платежів. Зверталася до їхніх послуг неодноразово, все ok, максимум хвилин 10-15 і гроші вже на карті.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»

Вы здесь » Свободный форум жителей свободной страны города Москва » Флейм » Де отримати швидко кредит?