Свободный форум жителей свободной страны города Москва

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Підвищення імунітету

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Що з народних способів добре впливає на імунітет? Після важкої хвороби татові треба пропити щось. Може які травки є? Бо лікарські засоби посадили йому шлунок.

0

2

Витамінні комплекси треба пропивати і налагодити роботу ЖКТ, бо саме він впливає на імунітет. А ще можна сок алое, мед, кагор змішати і по ложці пити щодня. Бабуся нам так давала, коли сильно хворіли.

0

3

Гарно впливає на підняття імунітету голкотерапія. Треба кілька раз на рік пройти курсами і оздоровиться весь організм. По собі знаю.

0

4

Сергей Разин написал(а):

Гарно впливає на підняття імунітету голкотерапія. Треба кілька раз на рік пройти курсами і оздоровиться весь організм. По собі знаю.

Чув про таке, та у нас нема голкотерапевта, якщо не помиляюсь. Може у вас є контакти, то був би вам вдячний, спробували би  і цей метод.

0

5

А у тата нема алергії на мед? А то можна приймати дієтичну добавку Фітосироп з медом "Обліпиховий"  - там і компллекс вітамінів підібрано, і обліпиха є в складі -для ЖКТ добре. Імунітет також піднімає гарно. Можна замовити по інтернету в цьому магазині https://bishofit.com.ua/uk/dieticheskie-dobavki/ Я  у них вже брав  інші добавки - якість супер.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»