Свободный форум жителей свободной страны города Москва

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Свободный форум жителей свободной страны города Москва » Флейм » Де в інтернеті знайти ГДЗ?

Де в інтернеті знайти ГДЗ?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я б хотів запитати, чи реально де-небудь в інтернеті знайти ГДЗ до Solutions Intermediate Workbook 3rd edition key. А то моєму синові не дається цей предмет, э і я б хотів полегшити ему життя, щоб він докладав більше зусиль, вивчаючи інші предмети.

0

2

Мені самому дуже цікаво дізнатися, чи є хоч де-небудь готові відповіді до домашніх завдань, а то мої діти теж в, так би мовити, у епоху коронавіруса, трохи здали по навчанню.

0

3

Подивіться, наприклад, тут ГДЗ до Solutions Intermediate Workbook 3rd edition key https://bit.ly/3cQPTr9 . Але знаєте, я б на вашому місці спочатку сам постарався ознайомитися з цими відповідями, а тільки потім давав би можливість користуватися ними своєму синові. Или взагалі, я б сам займався с сином по предмету, маючи на руках відповіді.

0

4

Приятель, все правильно ви радите авторові, з приводу того, щоб він сам позаймався зі своєю дитиною по  предмету, який піддається важко, це дуже важливо для майбутнього.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»

Вы здесь » Свободный форум жителей свободной страны города Москва » Флейм » Де в інтернеті знайти ГДЗ?