Свободный форум жителей свободной страны города Москва

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Свободный форум жителей свободной страны города Москва » Власть » Местные выборы - Кого выбираем?

Местные выборы - Кого выбираем?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Обсуждение темы среди Сумчан - кого выбираем на местных выборах?
Кто действительно не словами а делами способен чем-то помочь городу??
Очень бы хотелось не выбирать самозванцев и продажных балалаек, таких как Качур, хотелось бы видеть действительно реального человека, способным изменить ситуацию не для своего кармана а для города и области в целом.

Отредактировано Slana (2010-10-06 15:13:05)

0

2

http://img297.imageshack.us/img297/903/74063404.jpg    http://img840.imageshack.us/img840/4926/getimagemf.jpg

Соловйов Сергій Миколайович , народився 24 травня 1960 року в м. Веймар, Німеччина у родині військовослужбовця. Громадянин України.

З 1967 року по 1972 рік навчався в загальноосвітній школі №6 м. Полоцьк, Вітебської області, Білорусь.
З 1972 року  по 1977 рік навчався в загальноосвітній школі №70, Південна група військ (Угорщина).
У 1977 році вступив до Сумського вищого артилерійського командного училища. Закінчив ВНЗ в 1981 році за спеціальністю «Командна тактична артилерія» та «Інженер по експлуатації артилерійського озброєння».

З 1981 року по 1987 рік проходів військову службу на посадах командира взводу та командира батареї в м. Бердичів Житомирської області.
З 1987 року по 1991 рік проходів військову службу на посадах командира батареї та старшого помічника начальника артилерії полку в Західної групі військ (Німеччина).
З 1991 року по 1997 рік проходів військову службу на посадах начальник штабу артилерійського дивізіону, заступник начальника штабу полку, командир дивізіону в м. Жмеринка Вінницької області.
З 1997 року по 2004 рік проходив військову службу на посаді старшого наукового співробітника у Військовому інституті артилерії в м. Суми.
Нагороджений медаллю "За бойові заслуги" в 1985 р.

З 2006 року голова ОСББ «Альянс».

З 2009 року заступник голови Сумської міської організації політичної партії «Українська платформа». Кандидат у депутати Сумської міської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №8.

Склад сім’ї: дружина - Соловйова Оксана Георгіївна,1963 р.н., донька - Соловйова Юлія Сергіївна, 1982 р.н., дочка Соловйова Оксана Сергіївна, 1983 р.н., дочка Соловйова Дар’я Сергіївна, 1986 р.н.

Судимості не має.

0

3

вау!

0

4

И вот перед нами опять стоит этот сложный выбор. А вы уже знаете, за кого голосовать? Кого поставить во главе города?

0

5

А что у кого-то с этим еще проблемы? Ведь выборы уже не за горами. Тогда могу посоветовать вот этот сайт https://www.centreua.org/vybory2020/ где можно найти все предвыборные программы всех кандидатов. А еще там есть сравнительная таблица обещаний. В общем очень удобно там информация преподнесена. Я очень тщательно ознакомилась со всем ознакомилась и сделала, я думаю, правильный выбор.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»

Вы здесь » Свободный форум жителей свободной страны города Москва » Власть » Местные выборы - Кого выбираем?